KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7143743
nr 714 3743
Träsnitt
20-tal, "Opium", 24 x 24
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 12 september 2011
kl 18:59:43
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr